Foto nga qyteti i pejes

Закрыть ... [X]

Ora 19:37 Lajme nga Peja E diel, 21 tetor 2018

Lajme nga Peja

Aksident në Pejë, ka edhe të lënduar

pejes foto nga qyteti i pejes Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Treboviq të Komunës së Pejës. Në këtë aksident janë....

Peja

Dy të rinj theren me thikë në Pejë

Peja

Historia trishtuese e dy familjeve nga Peja që la 23 të vrarë

Peja

12 muaj burgim për burrin që pranoi që me qëllim e goditi me makinë në trotuar një tjetër

Peja e mbushur me mbeturina

Anëtari i Kuvendit Komunal të Pejës nga Alternativa, Reshat Nurboja ka postuar disa fotografi nëpër vende të ndryshe...

Më të lexuarat

Historia trishtuese e dy familjeve nga Peja që la 23 të vrarë

1 muaj paraburgim për pejanin që për 10 vjet e detyronte të miturën të kryente marrëdhënie seksuale

Dy të rinj theren me thikë në Pejë

Aksident në Pejë, ka edhe të lënduar

Sondazh

test

Kolonializmi i huaj ishte një fatkeqësi, prej kolonializmit të huaj është kthyer ne kolonializmin vendor!

PO, Referendumit nëse është garanci edhe për vetëvendosjen e shqiptarëve

Kosova në shitje!

Pa kredibilitet, Hashimi nuk mund të hapë ambasadë as në “Qurilla” të Sibofcit, lëre më në Jerusalemin e Izraelit!

Siguria rrugore, Policia arreston 12 persona dhe pezullon 69 leje drejtimi

Konfiskohen mallra pa prejardhje në Deçan

Prishtinasi bën nënën për spital, arrestohet nga policia

Arrestohet shtetasi i Maqedonisë, kërkohej me urdhërarrest ndërkombëtar

Zbulohet varri i lashtë e i jashtëzakonshëm

Pse motra e Mbretëreshës Elizabeth, Princesha Margaret nuk ishte kurrë një kërcënim për fronin!

Diga që do të shkaktojë përmbytjen më të madhe në histori

Zbulohet një shpatë nga koha para Vikingëve

MEHDI (HAMIT) LEPAJA

Kaluan 4 vite pa më të dashurin tonë, Kujtimi yt do të rrojë përgjithmonë në mendjen dhe zemrat...

Ramize (Emrullahu) Alishani

Në hapësirë fluturon fytyra jote e ëmbël. Ti na buzëqesh nga lart, na bënë me dorë dhe na jep guxim....

Afshine Omaj

Të jetosh në zemrat e atyre që i le pas, do të thotë të  mos vdesësh...

Florid Mensur Hoxhaj

Shoqëria zgjatë sa e gjithë jeta, por jeta pa TY ishte e shumë e shkurt. Të kujton me shumë mall shoku Arjan Susuri...

Tjera

Rrëfimi i Vasfije Krasniqit dy dekada pas tmerrit të përjetuar: Nuk të vrasim sepse kështu vuan më shumë

Ndryshimi i ligjeve për FSK-në, a po bëhet transformimi në ushtri?

Sheqerinska: Nuk do të ndërhyjmë në punën e Prokurorisë Speciale

Rektori Bajraktari zgjedhet nënkryetar i Këshillit Drejtues të AKK-së

Ish-ministri: Arrestimi i dy ‘peshqve të ngordhur’ nuk justifikon mosarrestimin e përbindëshave të krimit

Ndiqni ne Facebook

ШОКИРУЮЩИЕ НОВОСТИRelated News


Print custom size photos
Foto di borriello e belen
Photo de hello kitty
Free download frame photo
Rate me photos facebook